we-dwoje-top

Pakiet romantyczny

Oferujemy Wam możliwość spędzenia romantycznego wieczoru w Centrum Masażu Revital. Oferta łączy dowolnie wybrany godzinny masaż przy blasku świec, przy miłosnej delikatnej muzyce oraz lampkę wina i 30 minut w saunie fińskiej lub jacuzzi. 

Idealny sposób na romantyczny wieczór, rocznicę lub jako podarunek dla pary młodej na odreagowanie stresu po weselu. 

Cena: 300 zł / 90min

Relaksacyjny masaż dla dwojga

Chcecie spędzić razem relaksujący czas? Znaleźliście idealne miejsce! Przy świecach i kojącej muzyce poddacie się masażowi relaksacyjnemu. Para masażystów w jednym czasie rozmasuje wasze mięśnie, ukoi umysły i pozwoli na chwilę zapomnienia. 

Cena: 220 zł / 60 min

Dowolny masaż dla dwojga

Chcecie spędzić razem cudowne, bliskie chwile w przyjemnej atmosferze? Zapraszamy do nas. Przy blasku świec i kojącej muzyce poddacie się dowolnie wybranym masażom. Para masażystów jednocześnie, z szacunkiem ukoi wasze napięte ciała, rozluźni mięśnie i pozwoli pozbyć się stresów. Idealny pomysł na prezent na rocznicę lub miłe spędzenie wolnych chwil.

Cena: 240 zł / 60 min

Sauna i jacuzzi (max. 4 osoby)

Dajemy Państwu możliwość odnowy biologicznej w saunie lub jacuzzi. Posiadamy saunę infrared (z podczerwienią), która ma wspaniałe 

działanie lecznicze oraz jacuzzi, gdzie w gorącej wodzie zrelaksujecie się i odprężycie. Możliwość korzystania jednocześnie z obu udogodnień.

Strefa Wellness mieści 4 osoby. 

Ceny:  Sauna 100 zł/60 min        Jacuzzi 100zł/60 min         Sauna+Jacuzzi 150zł/60min

KARTA PODARUNKOWA