masaz-glowy-top

Relaksujący masaż twarzy szklanymi kulami

Dzięki kulistemu kształtowi i niezwykle gładkiej powierzchni, kule pozwalają na gładkie i płynne ruchy podczas masowania. Zawarty we wnętrzu kul płyn delikatnie chłodzi skórę, wzmacniając relaksujące i terapeutyczne działanie masażu.

Czas trwania Cena
30 minut 60 zł

Masaż głowy, szyi i ramion

Wywodzi się z tradycji indyjskiej. Masowane części to najbardziej stresogenne miejsca na mapie naszego ciała. Relaksuje mięśnie, przynosi rozluźnienie i stan odprężenia. Masaż dotlenia skórę głowy, poprawia ukrwienie komórek przez co wspomaga pracę mózgu. Jest idealny dla osób cierpiących na migreny, bezsenność, bóle zatok, wypadanie włosów.

Czas trwania Cena
30 minut 60 zł

Masaż kosmetyczny twarzy, szyi i dekoltu z maseczką

Stosowany jest głównie w celach pielęgnacyjnych. Masowanie twarzy, szyi i dekoltu to świetny sposób na zachowanie młodości i hamowanie efektów starzenia. Idealnie relaksuje po ciężkim i stresującym dniu. Skóra po masażu jest bardziej ukrwiona i dotleniona, promienna i wygładzona. Seria masaży potrafi złagodzić widocznie zmarszczki. Stosowany cyklicznie po przekroczeniu 25 roku życia sprawi, że skóra dłużej zachowa młody wygląd i oprze się oznakom starzenia.  Przebieg: demakijaż, masaż oraz możliwość położenia maseczki po zabiegu (wersja godzinna).

Czas trwania Cena
30 minut 60 zł
60 minut 110zł

 

Japoński lifting twarzy Kobido

Absolutny HIT! Starożytna japońska technika masażu twarzy, szyi i karku,  jest alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Jego celem jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni i ich funkcji. Złożoność i intensywne techniki, działają na głębszych warstwach skóry i mięśni uaktywniając nerwy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu.

Czas trwania Cena
60 minut 140 zł

Zabieg świecowania uszu

Jest to jedna z technik medycyny alternatywnej skierowana do osób zmagających się z bólami głowy, szumami usznymi, migrenami. Stosowana już w starożytności wciąż cieszy się ogromnym powodzeniem i znalazła poważanie również w krajach obecnego zachodu. Zabieg wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Świeca jest to kilkunastocentymetrowa woskowa rurka, wypełniona jedynie naturalnymi składnikami, olejkami eterycznymi. Jeden koniec wkłada się płytko do ucha pacjenta, drugi podpala. Tworzy się rodzaj swoistego ciągu w kominie, który wyrównuje ciśnienie w uchu. Zabieg trwa około 40 minut, jest całkowicie bezpieczny i przyjemny, o ile jest wykonany przez dyplomowanego terapeutę.

Zabieg rozpoczyna się od rozgrzania ucha poprzez masaż, spaleniu świecy i oczyszczeniu. Następnie czynności wykonuje się na drugim uchu. Ostatnią czynnością jest wykonanie uciskowego masażu głowy.

Bezwzględne przeciwwskazania:

  • pęknięciu błony bębenkowej ucha
  • przy wydzielinie z ucha (np. ropienie)
  • uczulenia na produkty pszczele i miód
  • zdiagnozowania tętniaków naczyń krwionośnych mózgu
  • z innymi obecnymi w uchu urządzeniami
  • przy różnego typu infekcjach ucha
  • urazy głowy
  • choroby zakaźne.
Czas trwania Cena
30 minut 60 zł
KARTA PODARUNKOWA