masaz-relaks-top

Masaż relaksacyjny

Jest idealnym sposobem na pozbycie się zmęczenia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Obecne życie sprawia że wciąż gdzieś gonimy, jesteśmy ciągle w stanie stresu. Masaż relaksacyjny sprawi, że odprężysz się i nabierzesz sił witalnych potrzebnych do funkcjonowania. Wykonywany na wybranej oliwie do ciała obejmuje całe ciało lub lub wybrane partie.

Czas trwania Cena
30 minut 60zł
60 minut 120zł

 

Masaż relaksacyjny z aromaterapią

Spokojne i rytmiczne ruchy pomogą zredukować napięcie w ciele, a wspaniałe olejki eteryczne zawarte w gorących oliwach lub odżywkach, pachnących masłach podziałają kojąco na strefę duchową. Masaż całego ciała lub jego partii.

Czas trwania Cena
60 minut 130 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Jest to to zabieg głęboko relaksacyjny. Wprowadza w stan równowagi psychicznej i odprężenia. Kamienie rozgrzane do 60 C cudownie rozgrzewają skór, poprawiają jej ukrwienie i wygląd. Jeden z popularniejszych masaży relaksacyjnych. Sprawdza się przede wszystkm przy masażu całego ciała, jednak masaż gorącymi kamieniami samych pleców również warty jest grzechu.

Czas trwania Cena
60 minut 130 zł

Masaż w gorącej czekoladzie

Masaż relaksacyjny odżywczy, do którego używana jest prawdziwa gorąca czekolada. Oddziałuje na ciało i psychikę poprzez zapach i dotyk. Po zabiegu skóra jest gładka i odżywiona. Idealne współgra z czekoladowym peelingiem wykonanym przed masażem.

Czas trwania Cena
60 minut 130 zł

 

Prenatalny – dla kobiet w ciąży

Kobieta będąca w ciąży potrzebuje przede wszystkim odpoczynku i relaksu. Masaż ciążowy (prenatalny) to bezpieczny, specjalistyczny masaż pomagający zniwelować ból w specyficznych dla ciąży obszarach narządu ruchu. Jest to chwila psychicznego odpoczynku i odnowy biologicznej dla przemęczonych stawów, bolesnych i nadmiernie napiętych mięśni.

Czas trwania Cena
60 minut 130 zł

 

KARTA PODARUNKOWA