Stopy to fundament naszego ciała i podstawa narządu ruchu. Podologia czyli dziedzina nauki zajmująca się zdrowiem stóp jest coraz bardziej popularna i jest na nią coraz wiesze zapotrzebowanie ponieważ stopy przestają być wstydliwym problemem.

Jeśli twoje stopy bolą , puchną, posiadasz płaskostopie, modzele, halluksy czy wrastające paznokcie czyli objawy widoczne gołym okiem to badanie jest dla ciebie. Jeśli jednak zauważyłeś permanentne zmęczenie w obrębie kolan, kostek, ud, bioder lub nierównomierne ścieranie obuwia może świadczyć o wadach ukrytych - nieleczone prowadzą do skolioz czy zwyrodnień. Mogą powstawać niezależnie od wieku - u dzieci i osób dorosłych. Radą na zapobieganie tym negatywnym skutkom wad postawy jest np. dobranie indywidualnych wkładek korekcyjnych, specjalistyczna diagnoza na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym oraz wskazówki do profilaktyki.

To wszystko kompleksowo oferujemy Państwu w dniach 16-17 marca 2018 w Centrum Masażu REVITAL.

Dzięki naszym darmowym badaniom, które odbywać się będą cyklicznie będziemy zwiększać świadomość pacjentów , jak ważne jest by zadbać o zdrowie swoich stóp. Nasze wkładki, które będzie można dobrać wykonane są z najlepszych materiałów w najwyższej technologii. Jeśli jesteś sportowcem dobierzemy wkładkę dynamiczną, która zamortyzuje stopę i przedłuży trwałość obuwia sportowego, jeśli masz stopę cukrzycową zminimalizujemy ucisk na tkanki, posiadamy także wkładki dla dzieci i wiele innych w zależności od zdiagnozowanej dolegliwości.

Jeśli chcesz mieć:
- zdrowe stopy
- zdrowy kręgosłup
- mniej kontuzji
- poprawę wyników sportowych
- lepszą koordynacje
- komfort i wygodę

Zapraszamy cyklicznie na badania stóp.

Prosimy o rejestrację telefoniczną.

Badanie odbywa się przy pomocy PODOSKOPU - pierwszej w Mrągowie platformy tego typu do diagnozy stóp za pomocą metody odbicia lustrzanego. Badanie jest przyjemne, nieinwazyjne i bezbolesne.

Emilia Krysiak
masażystka, właściciel Centrum Masażu Revital

REVITAL CENTRUM MASAŻU
Ul. Warszawska 16/1
11-500 Giżycko
tel. 728-851-091
www.revital-centrum.pl

KARTA PODARUNKOWA